Історія бренду Keep Cup почалася в 1998 році, коли Абігейл і Джеймі Форсайт заснували в Мельбурні бізнес-кафе Bluebag. Чим більше ставав бізнес, тим більше вони турбувалися про те, скільки відходів він виробляє - кількість одноразових пластикових стаканчиків, які після використання потрапляли прямо на смітник, вражала своїми обсягами. Якість і дизайн багаторазових кухлів для кави і чаю «to go», які були присутні на ринку в той час, не влаштовували Форсайт - керамічні кружки могли розбитися, громіздкі термоси крім непривабливого зовнішнього вигляду залишали бризки кави на одязі при відкритті. Потрібно було придумати щось більш компактне, зручне і естетичне. Так з'явилися кухлі Keep Cup.

  Сьогодні Keep Cup - бренд, який люблять у всьому світі. Люди купують кухлі Keep Cup, тому що їм дійсно подобається, як вони виглядають. Для багатьох бренд став першим кроком на шляху усвідомленого споживання і турботи про навколишнє середовище.

 Місія Keep Cup - заохочувати використання багаторазових чашок для кави і чаю.Колекція бренду включає в себе скляні кухлі з корковими вставками, а також кухлі, зроблені з нешкідливого пластику, який перероблюється.

З 28 одноразових стаканчиків можна зробити 1 компактний кухоль Keep Cup. Якщо Ви берете каву з собою кожен день, то, використовуючи Keep Сup протягом року, ви не відправите на смітник 365 пластмасових стаканчиків, які будуть розкладатися більше 100 років.
Чому все-таки Keep Cup:

  • купуючи один Keep Cup, Ви допоможете запобігти виробництво мінімум 280 пластикових стаканчиків;

  • Keep Cup служить в мільйони разів довше одноразового стаканчика;

  • чашки Keep Cup можна мити в посудомийній машині;

  • придатний для використання в мікрохвильовій печі;

  • не токсичний.


Відгуки

Додати відгук